Szanowni Państwo

Pracownia architektury KD STUDIO

to autorska pracownia prowadzona przez uprawnionego architekta Krzysztofa Dec. Pracownia działa nieprzerwanie od 2010 roku, firma posiada nowoczesną siedzibę w samym centrum miasta Białegostoku.

Nasze biuro oferuje Państwu szeroki i kompleksowy zakres usług projektowych. Działalność biura obejmuje projekty budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych, usługowych i biurowych. Podejmujemy się zadań związanych z rozbudową lub przebudową istniejących obiektów, w tym również obiektów zabytkowych.

Realizujemy adaptacje projektów gotowych, zmiany sposobu użytkowania obiektów i lokali, termomodernizacje starszych budynków, tworzymy koncepcje architektoniczne i urbanistyczne.

Towarzyszymy Państwu przez cały okres realizacji inwestycji, od skompletowania dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę (decyzję o warunkach zabudowy, warunki przyłączy, mapę do celów projektowych, uzgodnienia, odstępstwa) do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w dziecinie instalacji sanitarnych, elektrycznych i konstrukcji.

Pracownia została wyposażona we wszelkie systemy wspomagające projektowanie, jest w pełni skomputeryzowana, korzysta z bezpiecznych technik składowania i archiwizacji danych, poczty elektronicznej i internetu. Dzięki temu jest przygotowana na obsłużenie dowolnie dużych zleceń projektowych.

Firma otwarta jest na nowe rozwiązania techniczne i technologiczne – co pozwala na uzyskanie jak najwyższej jakości architektury i technicznej budynku oraz ukończenia Państwa inwestycji w uzgodnionym terminie i w ramach ustalonego budżetu.

Architekt Krzysztof Dec
Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń nr ewid. 30/PDOOK/2011.

Członek Izby Architektów RP
pod nr PD – 0379.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress